AUTO SKOLA VOZDOVAC

Auto skola Vozdovac – Lako i brzo do položenog spita

Auto skola Voždovac je jedna od mlađih auto škola u Beogradu.Cilj naše auto škole je da od polaznika napravimo kvalitetne i savesne vozače. U sabraćaju se svakodnevno dešavaju automobilske nesreće, često nedužni bivaju povređeni pa je zato naš cilj da u svest novih vozača usadimo svest o zaštiti ostalih učesnika u saobraćaju.

Auto skola Voždovac vrši upis polaznika sa teritorije Voždovca i Zvezdare ali i sa bilo koje druge opštine na teritoriji Beograda.Auto skola Voždovac je kvalifikovana auto škola za polaganje vozačkih ispita i časova vožnje.

Naš tim kvalifikovanih instruktora uvešće vas na najlakši način u svet saobraćaja gde ćete brzo i lako steći veštine neophodne za vožnju motornih vozila. Za Vas imamo spremne testove iz osnovne bezbednosti saobraćaja, pravila saobraćaja, saobraćajne signalizacije i vozila.

Prilikom upisa u našu auto školu dobijate Vaš ID i lozinku preko koje možete raditi testove iz MUP- a.

Dođite da se družimo i da razbijemo Vašu noćnu moru o upravljanju motornim vozilima.

Ako imate neka dodatna pitanja u vezi polaganja vozačkog ispita, naša auto skola Voždovac će vam izaći u susret i dati sve neophodne informacije.

Pozovite nas!